Projekcia

Projekt sa oplatí a dobrý niekoľkonásobne viac!
O tom sa presvedčilo už veľa investorov, prevádzkovateľov, ktorí podcenili projektovú prípravu investície.
Je oveľa jednoduchšie a lacnejšie vyriešiť všetky problémy na „papieri“, ako pri realizácii či v nefungujúcej prevádzke. Rovnako toto pravidlo platí v oblasti gastronómie a spoločného stravovania.

Už vo fáze projektu sa formuje budúci úspech či krach. Samozrejme, že záleží aj na ostatných faktoroch ako sú investície, použité technológie, ľudský faktor, zvolený typ kuchyne pre danú lokalitu a mnoho ďalších. Ale zle navrhnutá prevádzka aj so špičkovou technológiou a vychyteným kuchárom je takmer nanič. Technologický projekt nie je len križovanie „čistých a špinavých ciest“. Existujú technologicko-prevádzkové súvislosti, ktoré sú pre laika často úplne skryté a nepoznané.
Projekt má vytvárať aj optimálne pracovné prostredie – vrátane osvetlenia pracovísk, vetrania. Okrem iného tu musí byť zastúpené hľadisko a dôraz na hygienu, bezpečnosť navrhnutej technológie ako aj stavebných konštrukcií a určite funkčnosť.

Prečo hovoriť o takej samozrejmosti? Lebo realita je iná.
Nemusí byť pochybenie na strane investora – šetriť prostriedky. Zveriť sa samozvanému projektantovi či obchodníkovi je veľký hazard s nemalými investíciami. Prvotný zámer ušetriť peniaze je v závere len prekročenie rozpočtu, predraženie prác, predĺženie času prípravy a realizácie a veľakrát aj nefungujúca prevádzka.

Sledujeme všetky zákony, vyhlášky a predpisy z tejto oblasti, pravidelne sa zúčastňujeme rôznych seminárov a školení. Riešenia vždy konzultujeme s budúcimi prevádzkovateľmi a ich hlavnými kuchármi. Technické riešenia s výrobcami a servisnými pracovníkmi. 

Tak získavate záruku, že vaša prevádzka bude spĺňať všetky predpisy, práca v nej bude radosťou a budete mať nízke prevádzkové náklady, zníži sa vám fluktuácia všetkých zamestnancov.

Preto Vám ponúkame služby nášho projektového oddelenia. Na základe vašeho zámeru vypracujeme technologický projekt, projekt dispozičného riešenia stavebných konštrukcií, alebo len projekt nárokov na vývody pre bezproblémovú montáž zariadení.  

foto%20rb%20pre%20web%20-%20projekcia

 

 

 


Úvod  |  O firme  | Služby  |  Produkty  |  Predajňa  |  Darma informuje  |  Kontakty