Kuchynské drezy a batérie BLANCO

 

logo_blanco

koláž%20-%20blanco

Ponúkame kompletný sortiment kuchynských drezov, vodovodných batérií, systémov na triedenie a likvidáciu odpadkov ako aj doplnkové príslušenstvo od firmy BLANCO.

Viac jako 60% prác v kuchyni sa odohráva pri kuchynskom dreze.
Kvalita materiálu, pohodlie pri práci, funkčnosť, ergonómia, jednoduchá údržba by mali byť charakteristikou každého umývacieho centra vrátane systému na likvidáciu odpadkov.
Každý detail z viacfunkčného umývacieho centra má firma Blanco premyslený a perfektne dopĺňa ostatné vybavenie a zariadenie každej kuchyne.

01355504Drezy sú vyrábané z materiálu antikoro s rôznymi povrchovými úpravami (chromodur®, hodvábne lesklý, hodvábne matný, prírodný a profilovaný), sigranit vo vyhotovení PuraDur® II, keramika v povrchovej úprave PuraPlus® ako aj antikorové ručne vyrobené. Spôsob osadenia jednotlivých modelov môže byť klasický nad povrch pracovnej dosky, do roviny s pracovnou doskou, pod rovinu pracovnej dosky či vybrané antikorové tzv. naložené miesto pracovnej dosky. Silgranitové drezy sú dostupné v 9 farbách a keramické drezy v 8 farbách.


018Zmiešavacie batérie sú k dispozícii z chrómu lesklé alebo matné, z antikorového materiálu s povrchom hodvábne lesklým či hodvábne matným, s povrchovou úpravou imitácie antikora ale aj  s ručným nástrekom v rovnakej farbe ako je silgranitový či keramický drez. Batérie sú vo vyhotovení aj pod okno – možnosť vytiahnutia a sklopenia či zasunutia tela batérie, aby bolo možné otvoriť okno.

 

Kompletný sortiment kuchynských drezov, zmiešavacích batérií a doplnkového vybavenia (napr. dávkovače umývacích prostriedkov, čistiace a ošetrujúce prostriedky, ...) nájdete  tu v katalógu.

   


Úvod  |  O firme  | Služby  |  Produkty  |  Predajňa  |  Darma informuje  |  Kontakty